COWORKING: Objavte výhody zdieľanej kancelárie

Podnikať sa často začína z pohodlia vlastného bytu, z ktorého sa stane kancelária a znížia sa tým náklady na vlastnú, samostatnú kanceláriu. Za predpokladu, že k činnosti stačí vlastniť počítač. Na druhej strane, nie každému vyhovuje sedieť pri monitore celkom sám a môže to viesť až k lenivosti, či slabej motivovanosti do pracovných povinností. A aj tento problém rieši možnosť zdieľanej kancelárie, v ktorej sa o spoločné priestory, s vlastným prenajatým stolom, delíte s inými ľuďmi, ktorí pracujú na vlastnom projekte.

Áno, doma môžete pracovať v akejkoľvek polohe, neupravení, strapatí, bez dochádzania niekam ďaleko a bez dodržiavania pracovnej doby. Môžete sa však začať cítiť osamelo, najmä keď si uvedomíte, že vám chýba spoločnosť, rozhovor, či káva s kolegom, navyše brať stále k sebe domov návštevy v podobe klientov a obchodných partnerov tiež môže byť komfortné pre vás, ale pre toho druhého nie; taktiež vysedávanie v hlučných reštauráciách nie je riešením. Aj v takomto prípade príde vhod možnosť využitia priestorov zdieľanej kancelárie.

A čo to vlastne tá zdieľaná kancelária je? Ide o centrá, kde si môže každý nezávislý pracovník, alebo podnikateľ prenajať pracovné miesto a to buď v kancelárii typu open space, alebo v klasickej kancelárii. Každý má k dispozícii svoj stôl, elektrickú prípojku, internet a ďalšie príslušenstvo, takže ak má svoj počítač/notebook, tak si ho môže priniesť a ihneď sa pustiť do práce. Spoločnosť mu budú robiť ostatní spolu – pracovníci, ktorí využívajú rovnakú službu v rovnakých priestoroch. V takýchto centrách sú k dispozícii aj – kopírka, skener, kávovar, kuchynka, wc a podľa potreby a dohody aj možnosť využívania miestnosti pre obchodné stretnutia.
Aj keď sú coworking centrá väčšinou prístupné 24 hodín denne , je dôležité docieliť dodržiavanie pravidelnej pracovnej doby.

A čo Vám vieme v našich priestoroch ponúknuť my?

Ponúkame možnosť prenajať si pracovný stôl v peknej, čistej kancelárii na výhodnom mieste v Spišskej Novej Vsi, odkiaľ je blízko na všetky potrebné úrady a taktiež do centra mesta. Takže už len sadnúť, zapnúť počítač a pracovať.
Zdieľaná kancelária má otvorený priestor, ladený moderným nábytkom a k dispozícii sú samozrejme všetky technické prostriedky a pomôcky, ako multifunkčné zariadenie Konica Minolta so spoľahlivým vysoko rýchlostným skenovaním a tlačou v kombinácii s výkonnými dokončovacími funkciami, rezačka papiera, skartovačka, laminovačka a pod. Taktiež toalety a kuchynka. A aby stretnutia s vašimi klientmi prebehli na úrovni, máte k dispozícii zasadaciu miestnosť.

Ak si myslíte, že táto služba je pre vás ako stvorená, neváhajte nás osloviť a určite sa dohodneme.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *