SÍDLO SNV: U nás je Tvoja administratíva na správnej adrese

Naša značka vznikla na základe dlhodobého vnímania potrieb ľudí, ktorí sú zaneprázdnení, scestovaní, alebo pracujú v zahraničí a chcú, aby ich poštu niekto prevzal a diskrétne spracoval. A tak sa naši klienti stávajú zastihnuteľnými, aj keď sa nezdržujú na svojej adrese, nechcú dávať splnomocnenia svojim blízkym, alebo zaťažovať firemnou korešpondenciou svoje bydlisko.

Preberaním a spracovaním pošty našich klientov odbremeňujeme od mnohých komplikácií a zjednodušujeme im osobný, alebo pracovný život. Budovaním dobrého mena našej firmy zaručujeme mlčanlivosť a diskrétnosť. Taktiež serióznosť, vážnosť a dôstojnosť sú dôležitými súčasťami vzájomného vzťahu s klientom a žiadna informácia neunikne k tretej osobe a nebude zneužitá.

Medzi výhody tejto služby patrí okrem preberania pošty v čase neprítomnosti, aj včasné platenie faktúr, triedenie korešpondencie a jej skenovanie a zasielanie klientovi na jeho emailovú adresu. U nás sa žiadna obálka, ani balík nestratí.

Naše služby však môžu klienti využívať aj dlhodobo a ušetriť si tým čas, strávený v dlhých radách pri priehradke na pošte, pretože poštový doručovateľ prinesie poštu do nášho sídla, či už ide o doporučenú, nedoporučenú zásielku, alebo list do vlastných rúk.

So správnym balíkom našich služieb môžeme klienta odbremeniť okrem správy korešpondencie aj od drahých nájmov kancelárií a ich zariadení, pretože môže mať na potreby podnikania a vybavovanie administratívy sídlo, alebo miesto podnikania u nás. Nemusí tým zaťažovať svoj trvalý pobyt, ktorý je potom často bombardovaný firemnou poštou.

 

Veľkou výhodou nášho sídla je blízkosť všetkých potrebných úradov, či už ide o mestský úrad, daňový úrad, úrad práce, zdravotné poisťovne a hlavnú poštu. Sme vlastníkmi budovy, v ktorej svoje služby poskytujeme, takže dlhodobá spolupráca nie je ohroziteľná tretími osobami. Na tejto profesionálnej adrese sa o poštu našich klientov staráme komplexne – od prijatia, cez notifikáciu, evidenciu, skenovanie, kopírovanie, preposielanie a skartovanie. Po vzájomnej dohode preberáme aj balíky, ktoré sú presmerované na našu adresu a samozrejme má klient časovo neobmedzený prístup k vlastnej poštovej schránke.

 

Ak sa Ti páči naša ponuka služieb, neváhaj nás kontaktovať a radi Ti odpovieme na všetky dotazy, prípadne upresníme a konkretizujeme všetky možnosti, ktoré môžeš u nás využiť.

 

 

 

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *