TRVALÝ POBYT V SPIŠSKEJ NOVEJ VSI. Zriaďte si ho aj bez vlastnej nehnuteľnosti

Trvalý pobyt si môžete v našom meste zriadiť aj bez toho, aby ste tu mali vlastnú nehnuteľnost, alebo ak bývate v podnájme a prenajímateľ vám k nemu nechce dať súhlas.

Získať trvalý pobyt vo vybranom meste prináša mnoho výhod. Preberanie pošty, prijatie dieťaťa do škôlky alebo školy, nemocnica, lekár, lepšia možnosť parkovania, možnosť voliť v mieste pobytu, a podobne. Nie je to však jednoduché, ak nemáte k dispozícii nehnuteľnosť, ktorej adresa a poloha by vám na potrebné účely vyhovovala. S našimi službami sa však stane možnosť trvalého pobytu v Spišskej Novej Vsi reálna a uskutočniteľná. Navyše sme priami majitelia nehnuteľnosti na strategicky výhodnom mieste, v ktorej poskytujeme sídlo našim klientom a preto sa nemusia báť majetkových sporov a komplikácií.

 

So zriadením trvalého pobytu u nás získate stabilnú adresu, označenú poštovú schránku, evidenciu pošty, skenovanie jej obsahu na požiadanie a iné ďalšie možné výhody. Takže plnohodnotné sídlo bez zbytočných komplikácií. Uľahčíme vám taktiež podnikanie a znížime náklady na kanceláriu, o ktorú by ste sa museli za iných okolností starať a investovať do nej.

Ak teda chcete získať výhody nášho mesta a nemáte možnosť zabezpečiť si trvalý pobyt vo svojich priestoroch, alebo z nejakých dôvodov nechcete byť zastihnuteľní, tak vám radi pomôžeme, poradíme a spolu vyberieme vhodný balík, šitý špeciálne na vaše potreby.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *