VIRTUÁLNE SÍDLO z pohľadu klienta

Naše služby majú svoju opodstatnenosť a tešia sa stále väčšej obľube a spokojnosti. Hovoria za to príbehy ľudí, ktorí sa stali našimi klientmi.

„Priznávam, som lenivý, nerád komunikujem s úradmi a vždy hľadám, kde ušetriť. Zároveň si však potrpím na diskrétnosť, korektnosť a kvalitné služby, pretože aj vlastné podnikanie som zakladal so serióznou víziou, ako byť úspešný a pritom nikoho neťahať za nos.

Zvažoval som, aké sú moje možnosti pri založení firmy a uvedení sídla – miesta podnikania, ktoré je dôležitou súčasťou a povinnosťou pri samostatnej činnosti. To, čomu sa venujem si totiž nevyžaduje kanceláriu, ani výrobnú halu; stačí mi k tomu mať kdekoľvek so sebou počítač. Takže áno, veľa cestujem, alebo pracujem z domu. Platiť za prenájom drahej kancelárie v meste, najímať si telefonistku, asistentku, sekretárku a upratovacie služby mi prišlo zbytočné rovnako, ako nakupovať štýlový nábytok a vkusné zariadenie a vítať tam svojich klientov. Som rád sám a rád sám aj pracujem. Nechcem byť rušený ani zbytočnými otázkami, ani telefonátmi, ani kuriérmi, ani úradnými zásielkami, ani balíkmi. A na to všetko som našiel riešenie v možnosti virtuálneho sídla pre moje podnikanie. Mám tak pod jednou strechou adresu, poštovú schránku, preberanie zásielok a komunikáciu s úradmi bez toho, aby som tam musel byť osobne a zároveň mám diskrétny prístup k svojej administratíve kedykoľvek potrebujem. Nemusím vybavovať splnomocnenia na preberanie pošty pre niekoho z rodiny, pretože jednak ich nechcem zaťažovať a taktiež nemusia o mne vedieť všetko, mať nutkanie mi moju poštu otvárať  a konfrontovať ma s jej obsahom.

SídloSNV ma odbremenilo v mnohých veciach. Nemám miesto svojho podnikania uvedené na adrese trvalého pobytu, takže ma neobťažuje vyzváňanie poštových doručovateľov, ani preplnená poštová schránka. Nemusím sa ponáhľať domov, aby som mohol vyzdvihnúť zásielku od kuriéra, ktorý nervózne prešľapuje na chodníku a dodávkou blokuje premávku. Nikto sa ma v súvislosti s mojim podnikaním nesnaží zastihnúť doma, pretože môj domov nie je s mojou činnosťou nijako administratívne spojený.

Kým sú takéto služby funkčné a aktuálne, tak ich budem určite využívať naďalej a odporúčať aj ostatným.“

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *